Yüzen ev göl üstü

Ankara evlilik teklifi yüzen ev, çok yakında bambaşka bir konsept ile yanınızda olacağız. Giderek büyüyen organizasyon firmamız yılların tecrübe ve deneyimi ile sizinle birlikte büyümeye devam ediyor.

Bu sebeple yatırımlarını artırıyor mogan gölü üzerinde eşsiz ayrıcalıklı bir mekan ile yakında size hizmet vermeye başlayacak. Her zaman olduğu gibi yalnızca romantik çiftlerimiz için özel olarak dekore edilmiş göl üzerinde, hoşça vakit geçirip evlilik teklifi, doğum günü, yıl dönümü kutlamaları yapabileceksiniz. Gölbaşı evlilik teklifi organizasyonunda mogan gölü üzerinde bu ayrıcalıklı mekan çok yakında hizmete girecektir.

Mükemmel yemekler, et – balık seçenekleri zengin mezeler, yüzen ev içecekleri ile iddialı mutfağında inanılmaz lezzetleri keşfedecek, Ankara nı en iyi pastanelerin’den alınan pastalar hayatınızın en tatlı anlarına eşlik edecek. İsterseniz bir akşam sevgiliniz iş çıkışından VİP aracımız ile alalım ve teklifi edeceğiniz mekana getirelim siz onu elinizde çiçeklerle karşılarken bizim profesyonel fotoğraf ve video stüdyomuz ile unutulmaz kareler yapalım, eşiniz ve sizi keman ile karşılayalım. O evet dediğinde volkanlar patlasın.

Biz mottomuz olan Aşk İçin Evet parolomızı sadece sizin için değil işimizin her anında kullanırız

evlilik teklifi 13
0/5 (0 Reviews)

Yorum yapın

Call Now Button