Evlilik Teklifi Organizasyonu Sık Sorulan Sorular

Neden bir organizasyon firması ile çalışmalıyım ?

Özel olarak dekore edilmiş, romantik temalı mekan, ekonomik profesyonel fotoğraf ve video. Özel kemanla karşılama gibi hizmetleri Tek elden alabilme imkanı sağlar.  Özenli hazırlanmış bir organizasyon ayrıcalıklı ve özel hissettirir.

Bir organizasyon kaç liraya maal olur paketler nedir ?

Seçeceğiniz mekan ve hizmetlere göre değişkenlik gösterir. 500 tl ile 2800 tl arasında bir fiyata maal olur. Paket fiyatları  haftanın belli günlerine ve saatlerine göre değişiklik gösterebilir.

Profesyonel fotoğraf ve video hizmetleri var mı ?

Selfie çekmeyi sevdiğinizi biliyoruz. Mekanlarımız bunun için eşsizdir. Profesyonel fotoğraf ve video hizmetlerimiz var ama satın almak zorunda değilsiniz. 

Neden sizi seçmeliyim ?

Ankara da bu işi firma olarak yapan ve işi sadece evlenme teklifi organizasyonu olan iki profesyonel yer bulunmakta, biz bunlardan biriyiz, diğeride Yonca Butik Organizasyon, diğerleri ise farklı is yapan restoran veya düğün salonları,

Organizasyon ne kadar sürüyor ?

1 saatle 4 saat arasında değişiyor seçtiğiniz konsepte göre.

Şehir dışındayım veya vaktim yok Gelip görmek için?

Sorun değil bir çok askeri ve polis personeli ile çalışıyoruz video konferans video  ve fotoğraflar ile sizi bilgilendirebiliriz.

Teklif için benim yapmam gereken  şeyler nedir ?

Sizinle telefonda görüşmemiz çoğu zaman yeterlidir. sizden istediğimiz  şeyler süslemede kullanmak için fotoğraflarınız müzik seçiminiz gibi detaylardır.

Arkadaş grubuyla gelebilirmiyiz?

Tabiki dilerseniz arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle gelebilirsiniz. Ama bu her mekanımızda mümkün olmuyor

Call Now Button