fbpx

sevgililer günü evlilik teklifi

Sevgililer günü evlilik teklifi, 14 Şubat Evlenme teklifi yapmak için harika bir gün değil mi ? böylesi bir günde sizde teklifinizi yapmak isterseniz biz sizinle beraberiz. Size düşen sadece yüzüğünüzü ve sevgilinizi alıp gelmek olacak. Onun öncesinde sizinle birlikte biz her şeyi planlamış olacağız.

Sevgililer günü evlenme teklifi yapmak için mutlaka önceden rezervasyon yaptırmanız gerekir. Unutmayın ki o gün çok popüler 1 gündür ve sizin gibi yüzlerce kişi o gün evlenme teklifi yapmayı planlıyor dur evet organizasyon olarak bizi aradığınızda biz size muhteşem rezidans katımızda seçenekler sunarız diğer mekanlarımız veya yapmak istediğiniz.

Organizasyonun detayları ile ilgili bilgileri alırız ve sizin istediğiniz şekilde belirlediğiniz konsept ya da bizim önereceğimiz konseptler üzerinden teklifinizi gerçekleştiririz. Ayrıca sevgililer günü için bir fiyat farkınız olmaz diğer gönder de Ödemiş olunan fiyat neyse sevgililer gününe de yine aynı fiyata ödersiniz.

İsterseniz Ayrıca fotoğraf video kemanla karşılama VIP araçla işyerinizden alınıp tekrar evinize bırakılma gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz Sevgililer Günü’nde evlenme teklifi 14 Şubat Valentine Day Bugün için çok anlamlı olacaktır.

Eğer yakın zamanda sevgilinize bir teklif yapmayı düşünüyorsanız bu günü kesinlikle değerlendirmelisiniz hayatınızın sonuna kadar unutamayacağınız bir evlilik teklifi olur ayrıca her yıl kutlaması da kolay. Aşk için evet

14 şubat sevgililer günü evlilik teklifi

Peki sevgililer gününde evlilik teklifi olarak biz sizin için neler yapıyoruz, öncelikle rezidans katılımınızı balonlarla çiçeklerle özel aydınlatma efektleriyle inanılmaz şekilde süslüyoruz ve size muhteşem bir Ankara manzarasına Nazır evlenme teklifi etmeye çağırıyoruz.

Teklifinizi gerçekleştirdikten sonra senin için özel olarak hazırlanmış şömine önünde minderleri bulunan yine özel bir kanepesi ve yeme-içme sunumunu yapmış olduğunuz sehpası bulunan diğer odamıza alıyoruz. Daha sonra burada da isterseniz fotoğraf ve video çekimleri devam ediyor sonrasında sizi burada baş başa bırakıyoruz organizasyon süreniz 1 saattir.

Biz de nakit geçerlidir kredi kartı kullanmıyoruz. Dilerseniz organizasyonunu burada gerçekleştirebilirsiniz. Sevgililer günü evlilik teklifi yakın zamanda teklif etmeyi planlıyorsanız Bu sizin için harika bir fırsat olacaktır.  Sizin için özel olarak dekore edilmiş süslenmiş ayrıcalıklı bir yeme içme konsepti ile teklifinizi gerçekleştireceğiniz harika bir mekan.

sevgililer günü evlilik teklifi
Call Now Button
Open chat
Merhaba
Tabi ki buradan da bilgi alabilirsiniz ama
Telefon etmenizi tercih ederiz.
Powered by