pandemide evlilik teklifi

Covid-19 nedeniyle bir süre evlere kapandık. İlk zamanlar ne olduğunu hiç bilmediğimiz bir hastalık, çok daha titiz davranıyorduk şimdi ise tehlike aynı hatta daha fazla olmasına karşın bira rahatız ama tabiki artık insanlar daha bilinçli.

Bu süreçte Ankara evlilik teklifi organizasyonlarımıza ara verdik. sokağa çıkma yasaklarına uyduk ve korunmaya çalıştık.

1 haziran itibari le corana sebebiyle alınan önlemler gevşetilince tekrar start verdik ve tekliflere başladık sonrasında düğün organizasyonları içinde izin ler çıkınca evlilik teklifi organizasyonlarında adeta patlama yaşadık. haziran ve temmuz aylarımız inanılmaz yoğun geçti.

Şimdi ne olacak Pandemi de evlilik teklifi nasıl oluyor. Özellikle her müşteri sonrası havalandırlıan ve dezenfekte edilen bir mekan sunuyoruz. dokunulabilen tüm yüzeyler dezenfekte ediliyor. Pandemi öncesi de her ürün kullanılsın kullanılmasın. Müşterilerimize sunuluyorsa atılılıyordu.

İşletmemiz bu konuda oldukça titiz davranıyor olabildiğince az personelle riski minimize etmeye çalışıyoruz. covid-19 evlilik teklifi noktasında çok iyi bir avantaj oldu. Kalabalıklarla yapılan etkinliklerin virus sebebiyle ertelenmesi en azından çiftlerin evlilik tekliflerinde başbaşa olması ilgiyi artırdı.

Pandemi de evlilik teklifi yapılır mı ? pandemi için en uygun aslında evlilik teklifi çünki çok az insanla temas imkanı olan tek etkinlik diğerlerinde yaşadığınız kalabalığa gerek yok. o yüzden ertelenen bir çok kutlamaya altarnatif olarak bu evlilik teklifi organiasyonu nu seçebilirsiniz.

COVID-19 NEDİR?

Koronavirüsler (CoV), soğuk algınlığından Şiddetli Akut Solunum Sendromu (SARS-CoV) gibi daha ciddi hastalıklara kadar değişen hastalıklara neden olan geniş bir virüs ailesidir.

2019 yeni koronavirüs, şimdiye kadar insanlarda görülmeyen ve viral pnömoniye neden olan yeni bir türdür. İlk olarak, Aralık 2019’da deniz ürünleri ve canlı hayvanlar için toptan satış pazarı olan Wuhan’ın South China Seafood City pazarına bağlandı.

Virüs şu anda Asya, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Afrika ve Okyanusya’daki ülkelerle birlikte Çin’in çeşitli bölgelerinde tespit edildi.

FARKLI İSİMLER NE ANLAMA GELİYOR?

Yeni corona virüsü ile ilgili dolaşımda olan farklı isimler fark etmiş olabilirsiniz. Aşağıda daha yaygın isimlerden bazılarını listeledik ve ne anlama geldiklerini açıkladık.

COVID-19- bu, koronavirüsün neden olduğu hastalığın adıdır. Bu, 2019 koronavirüs hastalığının kısaltmasıdır. Dünya Sağlık Örgütü bu adı 11 Şubat 2020’de açıkladı.

SARS-CoV-2- şiddetli akut solunum sendromu ile ilişkili koronavirüs 2. Bu virüsün adıdır, ondan kaynaklanan hastalık değil. Dünya Sağlık Örgütü, virüsler birbiriyle bağlantılı olsa da COVID-19’un 2003 SARS salgınından farklı olduğunu vurguluyor.

Yeni corona virüsü 2019 (nCoV-19) – bu başlangıçta salgının başlangıcında kullanıldı. İlk olarak 2019’da görülen koronavirüsün yeni bir formu olan virüsü ifade eder.

Koronavirüs – koronavirüs olarak anılan virüsü görebilir veya duyabilirsiniz. Bir koronavirüsün yeni bir türü olduğu için bu yanlış değildir.

coraba süreci devanm etsede evliilik teklifi organizasyonlarımız devam ediyor.