Evlilik Teklifi Alan Ünlülerden Bazıları

DEMET AKALIN OKAN KURT ÇİFTİ

Demet Akalın Okan Kurt çifti 2012 yılında evlendiler. Kısa dönem ayrılıklar olsada hala bir arada olan bir çift. Okan Kurt’un Demet Akalın’a ettiği evlilik teklifinden bahsedelim, ikili bir akşam  kavga etmiş. Sabaha karşı Okan Kurt, Akalın’a bir şey konuşmak istediğini söylemiş fakat Akalın bu teklifi kabul etmemiş her şeyin bittiğini söylemiş. Kurt’un ısrarı üzerine görüşmeyi kabul etmiş. Sabaha karşı eve gelen Okan Kurt, Demet Akalın’ın karşısına geçip ve “Benimle evlenir misin?” diye sormuş. Akalın da tabii bu ani evlilik teklifi karşısında şaşırmış ve “Yüzüksüz teklif mi olur?” diye sitem etmiş Fakat  yine de evlilik teklifi ni kabul etmiş.

Arzum Onan – Mehmet Aslantuğ

Yirmibeş yıldan fazla süredir evli olan Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çiftine herkes imrenerek bakıyor. Ünlle arasında uzun süreli ilkşki si olan nadir çiftlerden biliyor musunuz  Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan’la tanıştıktan iki gün sonra ona evlenme teklifi etmiş. Fakat ne var ki Arzum Onan, bunun bir evlilik teklifi olduğunu ilk başlarda anlamamış. İkili birlikte piknik yapmış. Dönerken Aslantuğ, evliliğe dair cümleler kurmuş ancak Onan bunun bir teklif olduğunu tam anlamıyla anlayamamış ve sonradan anlamış. Aslantuğ’a göre “Benimle evlenir misin?” gibi bir cümle çok sıradan geldiği için yakışıklı oyuncu böyle bir yolu tercih etmiş. Cevap ise tabii ki Evet olmuş.

Tuğba Gürevin – Emre Belözoğlu

Ünlü futbolcu Emre Belözoğlu ve eşi Tuğba Gürevin’in, 2009 yılından beri süren mutlu bir evlilikleri var.  Çiftin,  elilik teklifi hikâyesini Tuğba Belözoğlu şu şekilde anlatıyor: “Emre’nin Yurt dışın da oynadığı yıllardı. Beni arayıp sakatlığından dolayı Almanya’ya gideceğini söyledi. bu sırada kapı çaldı kapıyı açtığımda karşımdaki Emre’nin kuzeni Volkan’dı. Volkan, Emre’nin yurt dışından kendisine hediye yolladığını söyledi. Daha sonra da birkaç hediyeyi arabada unuttuğunu ve onları almam için aşağı inmemi istedi. Ben de yavaş yavaş apartmanın merdivenlerinden aşağı inerken, dairenin kapısının önünden başlayarak apartmanın çıkış kapısına kadar güller döküldüğünü gördüm. Aklıma Emre geldi ama buna ihtimal vermiyorum. Neyse, apartmanın kapısını açtığımda karşımda boynunda bir yüzük olan kuzu ile Emre’yi gördüm.” Kuzuyu  merak edenler için de açıklayalım, Emre Belözoğlu Tuğba Belözoğlu’na “kuzum” diye hitap edermiş.

Fahriye Evcen – Burak Özçivit

2017 yılında evlenen  Fahriye Evcen ve Burak Özçivit,  Burak Özçivit’in Fahriye Evcen’e evlilik teklifi ise sürpriz bir doğum gününde olmuş. Fahriye Evcen Burak Özçivit’e yeni yaşı için Maslak’ta bir otelde  bir doğum günü partisi düzenlemiş. Partide Burak Özçivit Fahriye Evcen’e sürpriz yapmış. Burak Özçivit sevgilisinin önünde diz çökerek yüzüğü çıkarmış. Fahriye Evcen’in cevabı ise “Sonsuza kadar evet!” olmuş

Sinem Kobal – Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, geçtiğimiz yıllarda Cunda Adası’nda düzenlenen bir düğnle evlenmeişti. Kenan İmirzalıoğlu’nun evlenme teklifi ise hem sade hem de oldukça romantik.  Evinin bir odasını güller ve mumlarla süsleyen İmirzalıoğlu,  “Evlen benimle Sinem.” 

Neslihan Atagül – Kadir Doğulu

Geçtiğimiz yıllarda evlenen çift Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, Neslihan Atagül’e ettiği evlenme teklifini şöyle anlatıyor:”Zamanının geldiğini hissettim. Tanıdığımız, sevdiğimiz ve ikimizin de bu ana şahit olmasını isteyeceğimiz herkesi çağırdım ve evin bahçesine sakladım. Ardından Neslihan’ı eve çağırdım. Kapının girişinden itibaren evin çeşitli yerlerine onu yönlendirecek notlar yazıp bıraktım. Mesela; salonda, şimdi mutfağa git yazan bir not vardı oradan banyoya. Evi birkaç defa dolaştı. En son notta ‘dışarıya gel aşkım’ yazıyordu. Dışarı çıktığı anda o kalabalığın içinde ona evlenme teklif ettim.”

Ünlülerin evlilik teklifi

ünlülerden evlenme teklifi

Ünlülerin sürpriz evlilik teklifi

unutulmayan evlilik teklifleri

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button