fbpx

Ankara kalesinde evlilik teklifi

Ankara kalesinde  evlilik teklifi

Ankara kalesi;  Ankara nın en tarihi ve en eski bölgesidir. Kale’de evlenme teklifi yapmayı düşünür müsünüz ?

Ankara kalesi otantik dokusunu yanı sıra  turizm açısından da oldukça popüler bir bölgedir. her sektörden küçük işletmelerin yer aldığı sokakları entrsan sanatsal  içerikli cafelere, resim heykel atölyelerine hatta rahmi koç müzesi ne ev sahipliği yapar. Özellikle ilk bahar ve yaz mevsiminde oralarda  dolaşmak çok keyif vericidir.

Peki kalede nerede evlenme teklifi edebilirsiniz? İşinizi kolaylaştıracak bir mekan veya organizasyon firması malesef yok. eveeet.com olarak size bildiklerimiz aktarmak tan zevk duyarız.

Belki arkadaşlarla topluca yapılan bir gezi sırasında ona bir sürpriz hazırlamayı düşünebilirsiniz. Ama ankara kalesinde evlilik teklifi yapma fikri ne kadar ideal? kale ile ortak bir anınız yada bir kesişme noktanız yoksa tarihi dokusu dışında hiç bir katkısı olmayacak.

Siz yine evet organizasyon ile bir planlama yapın kale sadece birlikte gezdiğiniz eğlenceli fotoğraflar selfiler çektiğiniz bir yer olarak kalsın. Biz size muhteşem rezidans katımızı yada göl üzerindeki muhteşem iskelemiz de hazırlık yapalım profyosenel fotoğraf video keman ile unutulmayacak bir teklif organize edelim.


Ankara kalesinde evelenme  teklifi
Ankara kalesinde evlenme teklifi
Call Now Button
Open chat
Merhaba
Tabi ki buradan da bilgi alabilirsiniz ama
Telefon etmenizi tercih ederiz.
Powered by