Teklif Fiyatları

Organizasyon Fiyatlarımız Hakkında

Ankara evlilik teklifi fiyatları

Ankara evlilik teklifi paket fiyatları Ankara’da 2 yıldır hizmet veriyoruz. Yüzlerce evlilik teklifi, onlarca yıl dönümü ve doğum günü kutlamalarına imza attık. sizlerden aldığımız güvenle Ankara nın en büyük Evlilik teklifi & Evlenme teklifi organizasyon firması olmayı başardık. YANİ BEN SADECE GELİP BENİMLE EVLENİR MİSİN? DİYEYECEĞİM EVET!

Rezidans Herşey dahil Evlilik teklifi paketi ”EN ÇOK SATAN”

Organizasyon için süslemele, fotoğraf çekimi, video çekimi, keman, ve VİP araçtan oluşan en iyi paketimiz. Aşk için evet, evlilik teklifi paketleri ile bu yolda sizin yanınızdayız, Ankara da her zaman en iyi fiyat avantajı ile yanınızda olmaya devam edeceğiz. Tüm organizasyonlarımız ve sizin için yapabileceklerimizi konuşmak için bizi aramanız yeterli hatta ziyaret eder mekanlarımızı yerinde görürseniz çok daha mutlu oluruz. Fiyatlarımız 500 tl ile 1850 tl arasında değişmektedir.

Fotoğraf ve video dahil evlenme teklifi paketi ”özel klip”

Her organizasyonumuzda; mekan, süsleme, sizin şarkınız ile karşılama, anı köşeleri, sizin için özenle hazırlanmış yemek ve içki sunumları, seçtiğiniz mekanın konseptine uygun mumlar, şömine, balonlar, ve özel aydınlatmalar standarttır. Seçtiğiniz mekan ”rezidans katı, veya özel şömineli Vip Oda yada iskele üzerinde olsun fiyat değişikliği gösterebilir. tüm bu hizmetlerimizde fotoğraf dahil çalışırız. en iyi ankara evlenme teklifi paketleri. Belitrtiğimiz gibi her organizasyonumuzda mekan, Tüm bunlara ilaveten video çekimi ve bu videolar ile özel bir klip ekleye bilirsiniz özel video kliplerimizi size özel sunumlarda görebilirsiniz.

Şömineli vip odada evlilik teklifi paketi

Tüm mekanlarımızda şömine standarttır. Biz diğer organizasyon firmaları gibi şömineyi bir ayrıcalık olarak görmüyoruz. Yalnızca rezidans katımızda çok sıcak yaz dönemlerinde şömine kullanılmamaktadır.

Bize Telefon Edin
Bize Mesaj Gönderin