Ankara evlilik teklifi fiyatları

Ankara evlilik teklifi paket fiyatları Ankara’da 2 yıldır hizmet veriyoruz. Yüzlerce evlilik teklifi, onlarca yıl dönümü ve doğum günü kutlamalarına  imza attık. sizlerden aldığımız güvenle Ankara nın en büyük Evlilik teklifi & Evlenme teklifi organizasyon firması olmayı başardık.

Bugün  hem kendi sahibi olduğumuz mekanlarda hemde diğer organizasyon firmalarının çalıştığı tüm resturant, hotel vb mekanlarda iddialı fiyatlarımız ve hizmetimiz ile sizlerleyiz.

Evlilik teklifi fiyatları mız bazı mekanlarımız için geçerli diğer mekanlarımız için iletişime geçin.

Ankara evlilik teklifi paketleri Mükemmel evlilik teklifi paketleri mi istiyorsun? sıradan organizasyonlarda yada çok klasik bir restoran teklifinde kızlar hayal kırıklığına uğradı. Hadi bizi tercih et ve aşk hikayene uygun bir organizasyon yapalım. Bu senin aşk hikayen ve bu an ilişkinizi, anılarınızı ve en sevdiğiniz şeyleri yansıtmalı.

Biz yüzlerce özel evlenme teklifi ettik  Ankara da ki en iyi mekanlara sahibiz. diğer mekanlarla ise ortak çalışıyoruz sizin hayalinizi biz gerçekleştirelim.

Nerden başlayacağını bilmiyorsan bizimle iletişime geçmek harika bir başlangıç olur.

YANİ BEN SADECE GELİP BENİMLE EVLENİR MİSİN? DİYEYECEĞİM

EVET!

Fotoğraf dahil evlilik teklifi paketi

Her organizasyonumuzda; mekan, süsleme, sizin şarkınız ile karşılama, anı köşeleri, sizin için özenle hazırlanmış yemek ve içki sunumları, seçtiğiniz mekanın konseptine uygun mumlar, şömine, balonlar, ve özel aydınlatmalar standarttır. Seçtiğiniz mekan ”rezidans katı, veya özel şömineli Vip Oda yada iskele üzerinde olsun fiyat değişikliği gösterebilir. tüm bu hizmetlerimizde fotoğraf dahil çalışırız. en iyi ankara evlenme teklifi paketleri

Fotoğraf ve video dahil evlenme teklifi paketi ”özel klip”

Belitrtiğimiz gibi her organizasyonumuzda mekan, Tüm bunlara ilaveten video çekimi ve bu videolar ile özel bir klip ekleye bilirsiniz özel video kliplerimizi size özel sunumlarda görebilirsiniz.

Şömineli vip odada evlilik teklifi paketi

Tüm mekanlarımızda şömine standarttır.  Biz diğer organizasyon firmaları gibi şömineyi bir ayrıcalık olarak görmüyoruz. Yalnızca rezidans katımızda çok sıcak yaz dönemlerinde şömine kullanılmamaktadır.

Rezidans Herşey dahil Evlilik teklifi paketi ”EN ÇOK SATAN”

Organizasyon için süslemele, fotoğraf çekimi, video çekimi, keman, ve VİP araçtan oluşan en iyi paketimiz.

Aşk için evet,  evlilik teklifi paketleri ile bu yolda sizin yanınızdayız, Ankara da her zaman en iyi fiyat avantajı ile yanınızda olmaya devam edeceğiz. Tüm organizasyonlarımız ve sizin için yapabileceklerimizi konuşmak için bizi aramanız yeterli hatta ziyaret eder mekanlarımızı yerinde görürseniz çok daha mutlu oluruz.

Fiyatlarımız 500 tl ile 1850 tl arasında değişmektedir.

Call Now Button