fbpx

Ankara evlilik teklifi fikirleri

Ankara evlilik teklifi fikirleri, İşin özü Ankara da bu konu ile ilgili çok ta seçim şansınız yok. Gölbaşı’nda evlilik teklifi, Atakule’de evlilik teklifi, Gölbaşı’nda yapabileceğiniz bir kaç restoran bulunmakta. Atakule’ de ise böyle bir organizasyon imkanı yok sadece lüx restoranlar var. Onun dışında iş organizasyon firmalarıyla VİP odalı restoranlara kalıyor.

Evlilik Teklifin’de, Restoran mı – Organizasyon mu?

Öncelikle karar vermeniz gereken konu bu, eğer bir restoran seçeneğiniz varsa, organizasyon firması desteğine ihtiyacınız yok. İnternet’te küçük bir araştırma ile bu romantik restoranlara ulaşabilir. Ayrıca birilerine para ödemek zorunda kalmadan organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. böylesi bir durumda şehir merkezinde lüx bir restorant’ta teklifi etmek, Ankara bu konuda size çok seçenek sunar çünkü bir çok lüx ve marka restoran bulunmakta.

Organizasyon firmaları ne yapar

Organizasyon firmaları ne yapar, iki tip organizasyon firması bulunmakta, mekan sahibi olan organizasyon firmaları, başka mekanlar da organizasyon yapan firmalar, tahmin ettiğiniz gibi internet’te küçük bir araştırma ile bulabileceğiniz restorant’ta yapanlar. Restoran tercihinde doğal olarak kurgu sadece yemek üzerine olabilmekte. Mesela şömine vurgusu yapılmakta ama şömine karşısında romantik bir oturma yada yakınlaşma imkanı olmamakta.

Mekan sahibi organizasyon firmaları, eveeet.com ve yonca organizasyon Ankara da kendi mekanlarında VİP kişiye özel organizasyon yapan firmalardır. özel konsept ultra lüx VİP odaları, profesyonel fotoğraf, video, keman ve VİP araç seçenekleri ile eşsizdir. Yemek sunumları bile muhtemelen hayatınızda sadece bir kaç kere şahit olabileceğiniz. 1. sınıf şıklıkta düzenlenir. Evlenme teklifi edeceğiniz yer yemek yiyeceğiniz yer yada yada şömine karşısında vakit geçireceğiniz yerler, romantik vakitler geçirebileceğiniz şekilde düzenlenmiştir. buda sosyal medyada paylaşabileceğiniz onlarca fotoğraf karesi demektir.

Fiyatlar

Ankara evlilik teklifi organizsyon fiyatları, biz ulaşılabilir fiyat aralıkları ile kendi mekanlarımızda farklı konseptlerde farklı ücretler uyguluyoruz. 500 tl ile 3.200tl arasında değişen fiyatlarımız bulunmaktadır. bunu seçtiğiniz mekan ve hizmetler belirlemektedir fotoğraf video keman vip araç gibi.

Evlilik teklifiniz bizimle yapmanız, sizin için hem sıra dışı, hem unutulmaz bir anı olacaktır. Unutmayın onlarca yüzlerce kere yemeğe gidebilirsiniz. Ama teklifiniz bir kere yapacaksınız.

ankara evlilik teklifi fikirleri
Call Now Button
Open chat
Merhaba
Tabi ki buradan da bilgi alabilirsiniz ama
Telefon etmenizi tercih ederiz.
Powered by