atakule evlilik teklifi

Ankara atakule evlilik teklifi, Ankara’nın simgelerinden biri olan atakule, genelde evlenme teklifi fikri için ilk akla gelen yerdir. Özellikle kulesinin terasında bugüne evlenme teklifi alan kim bilir kaç kişi olmuştur. 90 yılların ortaların da Ankara’nın en popüler olan olan mekanın da bir kuşak sonra şimdi çocukları bu mekanda evlilik teklifi yapmayı düşünebiliyor ne kadar nostaljik.

Geçtiğimiz yıl tamamen yenilenen Atakule günümüz avm şartlarına göre yeniden kurgulanıp inşa edildi. İçerisinde bir çok mağaza ve restoran bulunan ayrıca Ankara nın en prestij sinema solunu ve salonlarına sahip olan bir avm ye dönüştü. Kulesin de ise yine farklı restoran ve cafeler yer almakta, çoğunluğu 1. sınıf olan bu restoranlar çok şık daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz. Atakule evlilik teklifi hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

eveeet.com olarak bizde evlilik teklifinizi organize ediyoruz. Kendimize ait yada anlaşmalı olduğumuz bir çok mekan ile profesyonel hizmet veriyoruz. Özellikle fotoğraf video, keman VİP araç ile ulaşım gibi detaylar ile teklifinize hem anlam hem de kalite katıyoruz. Aşk için evet diyoruz.